17.10.2009

GeT(Güvenli e-Ticaret) Nedir?

Biz CanavarDollz ekibi olarak sizlere en güvenli şekilde bu ürünleri ulaştırmayı hedef edindik. Bu sebeple yapılabilecek en doğru yöntem nedir diye aranırken sahibinden.com'un bize sağladığı bu sistemi ürünlerimizin satışında kullandık.Peki o zaman GeT(Güvenli e-Ticaret) dediğimiz sistem nedir ne anlama gelir size sahibinden.com'un anlatımıyla sunalım...


Güvenli e-Ticaret (GET), sahibinden.com’un ilan veren satıcı ile alıcı arasındaki alışverişin güvenli bir ortamda yapılmasını sağlayan hizmetidir. Bu hizmetiyle sahibinden.com, alıcı ile satıcı arasındaki para transferinin ve ürün teslimatının sorunsuz gerçekleşmesini kontrol etmektedir.

Avantajları Nelerdir?


Kredi Kartıyla Alım
Ürününüzü GET sistemimizle vermeniz, ürününüz ile ilgilenen kullanıcılarımızın kredi kartı kullanarak ürünün alım işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlar. Kredi kartı ile taksitli alımlarda alıcıdan bankaların belirlediği oranda vade farkı alınır.


Güvence
Alıcı tarafından yapılan ödeme sahibinden.com GET hesabına yatırılacağından ürününüzle ilgili ödeme sahibinden.com tarafından güvence altına alınmış olacak bu doğrultuda ürününüz de güvencede olacaktır.


Adet Belirtme Avantajı
Satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürün birden fazla ise ürün adedini belirterek tek bir ilanda tüm ürünlerinizin girişini yapabilirsiniz.


Profil Puanı
GeT ile yaptığınız başarılı satışlar sonrasında alıcı yorum yapabilir. Profil puanının yüksek olması güvenilirliğinizi arttırır ve diğer alıcılar için olumlu bir etki bırakır.


Umarız ki bu anlattıklarımız size yeterli bilgiyi vermiştir.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere :)

1 dollz yorum:

kredi kartı borcu dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

Yorum Gönder